Kandós eredmények

Név

osztály

a verseny neve

verseny típusa

(orsz, megyei, városi)

helyezés

felkészítő tanár

Plósz Péter

11.b

FOX nemzetközi angol verseny

nemzetközi

10.

Tóth Istvánné

Plósz János

11.c

FOX nemzetközi angol verseny

nemzetközi

54.

Hilóczkiné Hegedűs Ildikó

Kertész Richárd

Kákóczki Martin

10.a

MIRK

(Magyar Ifjúsági Robot Kupa, Nyíregyháza 2016)

országos

4.

Deák Csaba

Derekas Bálint

Tóth Máté

14.a

Országos Konstrukciós Verseny

országos

7.

Sándor Péter

Budai Csaba

Máthé Zalán

Juhász Máté

Drótos Máté

Tornyi Bence

11.b

10. a

12. b

14. a

12. b

Torna Verseny

országos

7.

Nagy Tibor

Nagy Péter

10.c

Nemes Tihamér

alkalmazói verseny

országos

62.

Szabolcsné Oláh Anikó, Babik Zoltán

Dienes Márk

12.b

Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny

megyei forduló

1.

Takácsné Menyhért Éva

Holló Tamás

12.b

Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny

megyei forduló

2.

Waldhauser Marianna

Kristóf Sarolta

9.c

Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny

megyei forduló

3.

Takácsné Menyhért Éva

Budai Máté

9.b

Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny

megyei forduló

5.

Takácsné Menyhért Éva

Hunyák Martin

10.c

Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny

megyei forduló

5.

Szabolcsné Oláh Anikó

Hunyák Martin


Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei forduló

4.

Szabolcsné Oláh Anikó

Hunyák Martin

10.c

Bede Lajos Megyei Matematika Verseny

megyei

3.

Baghyné Urbán Ilona

Hunyák Martin

Nagy Péter

Mészáros Bence

10.c

10.c

10.b

Bede Lajos Megyei Matematika Verseny

megyei

(csapat)

2.

Baghyné Urbán Ilona

Waldhauser Marianna

Palotás Sándor

11.a

Bede Lajos Megyei Matematika Verseny

megyei

5.

Balázsné Görömbey Zsuzsa

Palotás Sándor

Dankó Zoltán

Balázs Dávid

11.a

Bede Lajos Megyei Matematika Verseny

megyei

(csapat)

3.

Balázsné Görömbey Zsuzsa

Palotás Sándor

Juhász Márk

Kolozsvári Gábor

Szántó Ádám

11.a

10.a

14.b

14.a

Törő Gábor Megyei Fizika Verseny

megyei

(csapat)

2.

Balogh Judit

Hava Andrea

Balázsné Görömbey Zsuzsa

Bodnár István

Kolozsvári Gábor

Szappanos Dávid

14.b

IV: Mechwart LEGO Robot Verseny

regionális

2.

Kiss Roland

Kálóczki Martin

Kertész Richárd


Bodnár István

Kolozsvári Gábor


10.a



14.b

I. MSZC LEGO programozási verseny

városi

MSZC

1.



2.

Deák Csaba



Kiss Roland

Csízi Klaudia

10.c

Édes Anyanyelvünk országos nyelvhasználati verseny

megyei

döntőbe jutott

Szentpétery Éva